Cennik Frigidaire Fftr21d2ps6

Frigidaire Fftr21d2ps6 to jeden z najbardziej popularnych modeli lodówek marki Frigidaire. Ten energooszczędny model ma wysoką wydajność i wyjątkową trwałość. Posiada wiele użytecznych funkcji, w tym cztery poziomy regulacji temperatury, system zapobiegający zamrażaniu, system automatycznego wyłączania i system samoczyszczenia. Lodówka jest łatwa w obsłudze i ma intuicyjny panel sterowania. Ceny tego modelu wahają się od około 500 do 900 dolarów, w zależności od sklepu.

Ostatnia aktualizacja: Cennik Frigidaire Fftr21d2ps6

Stellantis Polska Sp. z o. o. ​ podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Stellantis Polska Sp. ​ oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m. in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

W celu wygodniejszego korzystania z naszego serwisu korzystamy z ciasteczek. Wykorzystujemy zarówno funkcjonalne jak i analityczne pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zaakceptować tylko cookies niezbędne do prawidłowego działania strony.

Zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, aby sprawdzić do czego wykorzystujemy pozyskane informacje.

Dokumenty dostępne są w formacie PDF. Aby je przeglądać musisz posiadać program Acrobat Reader. Pobierz program.

Cennik Frigidaire Fftr21d2ps6

Bezpośredni link do pobrania Cennik Frigidaire Fftr21d2ps6

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cennik Frigidaire Fftr21d2ps6